Yhteystiedot

Asiakaspalvelu:

Veli-Matti Jussila   +358 (0) 400 826 743

email: veli-matti.jussila@veljeksetkulmala.fi 

Myyntipäällikkö; Operatiivinen palo- ja pelastuskalusto ja kiinteät vaahtosammutusjärjestelmät.

 

Sauli Miettinen   +358 (0) 400 312 121

email: sauli.miettinen@veljeksetkulmala.fi 

Tuotepäällikkö; Operatiivinen palo- ja pelastuskalusto, nostotyynyt ja -tulpat, teollisuuden tarvikkeet ja ratkaisut, valaisimet, työtasot, tikkaat ja telineet.

 

Aki Vesterinen   +358 (0) 40 7755 468

email: aki.vesterinen@veljeksetkulmala.fi  

Tuotepäällikkö; Operatiivinen palo- ja pelastuskalusto

 

Hannu Martikainen +358 (0) 40 773 3699

email: hannu.martikainen@veljeksetkulmala.fi 

Huollot ja varaosat

 

Markku Sarholm +358 (0) 40 739 0346

email: markku.sarholm@veljeksetkulmala.fi

Huollot ja varaosat

 

Kaisa Ahtonen   +358 (0) 40 820 9074

email: kaisa.ahtonen@veljeksetkulmala.fi  

Asiakaspalvelu

 

Ville Luojukoski +358 (0) 40 773 3696

email: ville.luojukoski@veljeksetkulmala.fi

Tj; Ajoneuvot ja komponentit

 

Verkkokauppa

www.veljeksetkulmala.fi/kauppa

Asiakaspalvelu auki arkisin: 08.00  – 15.30

Noudot  ja toimitukset ovi 8 avoinna klo: 07 .00  – 15.30

Laskutusohje: Verkkolaskutiedote Kulmala

Invoicing information: Verkkolaskutiedote Kulmala

 

MAKO Osakeyhtiö

Linjatie 4 01260 Vantaa

09 8751 700

sales(at)mako.fi

 

Tilaa uutiskirje!


OY VELJEKSET KULMALA AB VANTAA AJO-OHJE

OY VELJEKSET KULMALA AB VANTAA AJO-OHJE

Yhteystiedot

Oy Veljekset Kulmala Ab

Linjatie

4 01260 VANTAA

puh. +358 9 8751 800

sales(at)veljeksetkulmala.fi

Tilaa uutiskirje!